Belediye Ankara'nın o ilçesindeki evleri satıyor! Sadece 48 bin TL ile... Duyuru yapıldı

Belediye Ankara'nın o ilçesindeki evleri satıyor! Sadece 48 bin TL ile... Duyuru yapıldı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Etimesgut ilçesindeki konutların satışına ilişkin bir duyuru yaptı. Duyuruya göre, ilgilenen kişilere evler satışa sunulacak ve başvurular kabul edilecektir. Bu süreçte, isteklilerin ödemesi gereken teminat miktarları da duyuruda belirtildi. Detaylar haberimizde...

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Etimesgut İlçesi'nde bulunan Etiler Park'ta yer alan 28 adet konutun satışı için ilan yayınladı. İlanda belirtilene göre, bu konutlar için ihaleler düzenlenecek ve istekliler en az 48.900 TL teminat ödemesi yapmak zorunda kalacak.

SAAT 12'YE KADAR ADRESE TESLİM EDİLMELİ

İHALE

İHALE

Yayınlanan ilana göre, söz konusu taşınmazlar, Belediyenin mülkiyetinde bulunuyor ve peşin perakende mülkiyet satışı şeklinde gerçekleştirilecek. İhaleye katılmak isteyenler, ihale şartnamesini ve diğer ekleri Ankara Büyükşehir Belediyesi, Yeni Hizmet Binası'ndaki Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı'nda inceleyebilirler. Şartnameye 750 TL ücret karşılığında ulaşılabilecektir. İstekliler, belirtilen tarihlerde konutları satın alma fırsatına sahip olabileceklerdir.

İhaleler, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Encümen Salonu'nda gerçekleştirilecek. İlgili bağımsız bölümler için belirtilen tarihlerde saat 14.00'te başlayacak olan ihalelere katılmak isteyenlerin Encümen Salonunda hazır bulunmaları gerekmektedir.

İhaleye katılmak isteyenlerin teklif mektuplarını, belirtilen tarihlerde saat 12.00'ye kadar ilgili adrese teslim etmeleri veya iadeli taahhütlü olarak göndermeleri gerekmektedir. Tekliflerin belirtilen saatlere kadar ulaşması önemlidir. İsteklilerde aranan şartları sağlamak zorunludur ve uygun olmayan veya şartnameye uymayan teklifler geçersiz sayılacaktır.

İhale sonrasında, alıcıya tapu devri yapılacak ve satış bedeli tamamıyla ödenecektir. İhale kararı, Encümen tarafından gerekçesi belirtilerek alınacak ve onaylandıktan sonra geçerli olacaktır. İhaleyi kazanan alıcının belirtilen yükümlülükleri yerine getirmemesi durumunda ihale iptal edilecek ve geçici teminat geliri kaydedilecektir.

Bu ilan genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir ve satış işlemleri ihale şartnamesi hükümlerine göre gerçekleştirilecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.