Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu ve Akşener'e kapak gibi  gönderme "Onlar dizi izleyedursun biz tarih yazmaya devam edeceğiz"

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu ve Akşener'e kapak gibi gönderme "Onlar dizi izleyedursun biz tarih yazmaya devam edeceğiz"

İyi Parti genel başkanı Meral Akşener, CHP, genel başkanı Kemal Kılıçdaaroğlu'nun, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a sosyal medyadan alaycı bir uslupta paylaşımda bulunmasına, Başkan erdoğan'dan kapak niteliğinde cevap geldi

Hazine ve Maliye bakanı Berat Albayrak'ın yeni doğan çocuğu için sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlara AK Parti ve MHP'den çok sert tepki gelmiş, bu tepkilerle beraber son günlerde sosyal medya konus ile yapılması istenen kanuni düzenlem tekrar gündeme gelmişti.  Bu düzenlemeyle ilgili bazı çevreler, bu sosyal medyayı kapatma operasyonudur diyerek Sosyal medyama dokunma" kampanyalarıyla olayı başka yöne çekmeye çalıştılar.

Bu gelişmeler üzerine olaya aile özeli ve aile kavramı üzerinde bakmayan İYİ Parti, genel başkanı Meral Akşener ve CHP genel başkanı Kemal Kılçdaroğlu'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a  hitaben alaycı bir uslupla paylaşımlarda bulunmasına, Başkan Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu ve Akşener'e Kapak olacak bir göndermede bulunarak "Onlar dizi izleyedursun biz tarih yazmaya devam edeceğiz" diyerek cevap verdi


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan, Kılıçdaroğlu ve Akşener'in sosyal medyadan yaptıkları bu alaycı  paylaşımlara göndermede bulundu. Başkan Erdoğan paylaşımında "Onlar dizi izleyip film çeviredursun, biz hizmet edip tarih yazmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.
 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın sosyal medya düzenlemesi ile ilgili sözlerini çarpıtarak algı oluşturma çabasına girdi.

13.jpg

Akşener, "Dark'ın son sezonunu bitirmeden Netflix'i kapatırsan vallahi gücenirim Sayın Erdoğan" ifadelerini kullandı.

Meral Akşener'in tweetini alıntılayan Kılıçdaroğlu ise "Aman Meral Hanım, şimdi hırsından spoiler verir" sözlerini kullandı.

15.jpg

BAŞKAN'DAN KAPAK NİTELİĞNDE CEVAP: "ONLAR DİZİ İZLEYİP FİLM ÇEVİREDURSUN..."


Başkan Erdoğan, Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener'in sosyal medyadan yaptığı paylaşımlara flaş bir gönderme yaptı. Başkan Erdoğan paylaşımında, "Onlar dizi izleyip film çeviredursun, biz hizmet edip tarih yazmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

MHP' SON GELİŞEN OLAYLARA TEPKİ GÖSTERDİ

Milliyetçi hareket Parti'si, hazine ve maliye bakanı Berat Albayrak'ın çocuğunun doğumu ile ilgi sosyal medyada yapılan paylaşımlara çok sert tepki göstermiş, genel başkan Devlet Bahçeli'nin sosyal medya kanununun çıkana kadar, sosyal medyayı kullanmayacağını duyurmuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.