Ehliyeti olanlara memur olma şansı! Duyuru yapıldı: 28 Temmuz'a kadar başvurular alınacak

Ehliyeti olanlara memur olma şansı! Duyuru yapıldı: 28 Temmuz'a kadar başvurular alınacak

B sınıfı ehliyeti olan memur alımı için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Adaylar, başvurularını 24 Temmuz - 28 Temmuz 2023 tarihleri arasında yapabilecekler. Ayrıntılar haberimizde...

 

Erzincan ilinin Çadırkaya Belediye Başkanlığı, memur ve tahsildar kadroları için yeni bir alım ilanı yayımladı. Belediye, bu kadrolar için nitelikli adayları aramakta ve başvuruları kabul etmektedir. İlanın detaylarına göre, memur pozisyonuna başvuru yapacak adayların en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Şartları sağlayan adaylar, 24 Temmuz ile 28 Temmuz 2023 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirebilecekler. İlan edilen unvanlar için, adayların mezun oldukları okul ve öğrenim durumuna ilişkin belirli şartları taşımaları gerekmekte. Ayrıca, 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçlarına göre, ilgili unvanlar için belirlenen asgari KPSS puanını almış olmaları gerekmektedir.

İŞTE BAŞVURU ŞARTLARI

şartlar

Başvuru yapacak adaylar, daha önce çalıştıkları kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik ya da ahlaki nedenlerle çıkarılmamış olmalıdır. Bu, adayların özgeçmişlerinin geçmişteki çalışma deneyimlerini kapsayan bir kriterdir.

Ayrıca, ilan edilen unvanlar için başvuracak adayların, 13 Ekim 1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu'nun hükümlerine göre verilen en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Bu belge, adayların ilan edilen pozisyonlarda gereken sürücülük yeteneğine sahip olduğunu göstermektedir.

Tüm bu şartlar, başvuruların adayların niteliklerine uygun bir şekilde değerlendirilmesi ve seçim sürecinin adil bir şekilde yürütülmesi amacıyla belirlenmiştir. Başvuru yapacak adayların bu şartları dikkate alarak başvurularını tamamlamaları önemlidir.

 

BAŞVURU YAPILACAK YER TARİH VE BAŞVURU ŞEKLİ

Sözlü sınava katılmak isteyen adaylar için başvuru süreci hakkında önemli bilgiler paylaşıldı. Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri yanlarında bulundurarak, 24 Temmuz 2023 ile 28 Temmuz 2023 tarihleri arasında (mesai saatleri içinde) şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla (Yeni Mahalle, Zübeyde Hanım Caddesi No:39, Çadırkaya Belediye Başkanlığı, Çadırkaya Beldesi, Tercan/Erzincan) başvurularını yapabilecekler.

Ayrıca, başvuruların elektronik ortamda da yapılabileceği belirtildi. Elektronik başvurularda, istenilen belgelerin eklenerek, başvuru tarihleri içinde Çadırkaya Belediyesi'nin cadirkayabelediyesi24@hotmail.com adresine başvuru yapılabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.