İş arayanlara müjde! Hastanelere sekreter, şoför, temizlik personeli alınacak: İşte başvuru şartları

İş arayanlara müjde! Hastanelere sekreter, şoför, temizlik personeli alınacak: İşte başvuru şartları

Son açıklamalara göre, hastaneler ilkokul mezunu adaylar arasından personel alımı yapacaklarını duyurdu. Bu açıklama doğrultusunda, ilanlar ve başvuru sayfasıyla ilgili detaylar haberimizde...

4 büyük hastanenin Türkiye genelindeki merkezlerinde, ilkokul mezunu adaylar arasından personel alımı yapılacağı duyuruldu. Finans7.com'un yayımladığı haberde, Acıbadem Hastanesi, Dünya Göz Hastanesi, Lokman Hekim Hastanesi ve Medipol Hastanesi'nin en az ilkokul mezunları için güvenlik görevlisi, sekreter, temizlik personeli, hasta karşılama görevlisi, yardımcı personel, sağlık personeli, doktor, muhasebeci ve diğer kadrolara alım yapacağı belirtiliyor.

PERSONEL BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

personel

Aşağıdaki şartlar altında başvuru yapmak isteyen adaylar için bir dizi başvuru genel şartı bulunmaktadır. Bu şartlar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, hastane ortamında çalışabilme yeteneği, iyi ikili ilişkilere sahip olma, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilme ve bazı pozisyonlar için vardiyalı çalışabilme becerisi gibi unsurları içermektedir.

Personel alımı yapılacak pozisyonlar arasında gastroenteroloji uzmanı, dermatoloji uzmanı, endokrinoloji uzmanı, radyoloji uzmanı, biyomedikal teknikeri, ameliyathane hemşiresi, genel yoğun bakım hemşiresi, güvenlik görevlisi, eczacı teknikeri, anjiyo hemşiresi, garson, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, hemşire, çağrı merkezi yetkilisi, hasta hizmetleri yetkilisi, tıbbi arşiv yetkilisi, hasta bakıcı, ebe, diş hekimi asistanı, diş teknikeri, nöroloji uzmanı, laboratuvar teknisyeni, tercüman, şoför, temizlik görevlisi, tıbbi laboratuvar teknikeri, hasta kayıt kabul görevlisi, grafiker, tıbbi sekreter, hastane müdür yardımcısı ve hastane müdürü gibi çeşitli pozisyonlar bulunmaktadır.

Haberde belirtildiği gibi, başvurular internet üzerinden alınmaktadır ve başvuruların gerçekleştirileceği bağlantılar aşağıda verilmiştir:

Acıbadem Hastanesi personel alımı başvuru sayfası: Başvuru Sayfası

Lokman Hekim Hastanesi personel alımı başvuru sayfası: Başvuru Sayfası

Dünya Göz Hastanesi personel alımı başvuru sayfası: Başvuru Sayfası

Medipol Hastanesi personel alımı başvuru sayfası: Başvuru Sayfası

Başvurularınızı yapmak isterseniz, ilgili bağlantıları kopyalayarak yeni bir sekmede açabilir ve özgeçmişinizi oluşturarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İlgili hastanelerdeki çalışma fırsatlarını değerlendirirken başarılar dileriz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.