Alişan'dan oyuncu Berna Laçin'e sert yanıt!

Alişan'dan oyuncu Berna Laçin'e sert yanıt!

Ünlü oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada basın kartı olduğu için koronavirüs aşısı olduğunu ifade etti. Laçin'in aşı yaptırmasına şarkıcı Alişan'dan sert tepki geldi.

50 yaşındaki  Berna Laçin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla BionTech aşısı olduğunu belirtti. 

BASIN ÇALIŞANIYIM BUNDAN YARARLANDIM

Basın çalışanlarına özel çıkarılan sarı basın kartından faydalanarak aşı olduğunu söyleyerek eleştirilerin hedefi oldu. Oyuncu Laçin'in paylaşımına türkücü Alişan, "Siz ne zaman gazeteci oldunuz" şeklinde yorum yaptı. Tepkilerin büyümesinin ardından "Sana nasıl sıra geldi?" diye soran takipçilerine cevap veren Laçin, "Arkadaşlar 212'liyim basın çalışanı olarak kartı olanlara tanımlanmış aşı" cevabını verdi.

Alişan'dan oyuncu Berna Laçin'e sert yanıt!

"SİZ NE ZAMAN GAZETECİ OLDUNUZ"

Ünlü türkücü Alişan aylar evvel aşılamanın gönüllü olarak aşı yaptırmasıyla o dönem eleştiricilerin hedefi olmuştu. Aşı olduğu haberlerinin ortaya çıkmasıyla Berna Laçin'in annesinin kendisine tepki gösterdiğini hatırlatan Alişan, Laçin'e şu sözlerle sert tepki gösterdi:

"Ben test aşamasında gönüllü olduğumda, anneniz sormuştu ya 'Alişan nasıl aşı oldu? diye... Siz aşı olduğunuzda da anneniz sordu mu size, 'Kızım ne zaman gazeteci oldun?' diye Berna Hanım..."

Alişan'dan oyuncu Berna Laçin'e sert yanıt!

"BANA DEVLET VERDİ SİZİN ÇEVRELERDEKİ GİBİ DURUM YOK"

Ünlü oyuncu Alişan'a,  "Annem sormadı çünkü okur yazar, gazete okur, benim de yıllardır tüm köşe yazılarımı okur. Ben gazete çalışanı olarak 10 yılı doldurduktan sonra resmi olarak Devlet verdi yani sizin çevrelerde olduğu gibi gaydırı gubbak durum yok." şeklinde yanıt vererek tartışmanın fitilini ateşledi.

Alişan'dan oyuncu Berna Laçin'e sert yanıt!

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.