Müslüm Gürses'in avukatından çıkan o iddialara yanıt geldi!

Müslüm Gürses'in avukatından çıkan o iddialara yanıt geldi!

Geçtiğimiz günlerde ölümünün 8. yıl dönümünde anılan arabesk müziğin babası Müslüm Gürses, hakkında öne sürülen o iddialar kafaları karıştırmıştı. Merhum sanatçının aile avukatından iddialara yönelik açıklama yapıldı.

3 Mart'ta sevenleri tarafından mezarı başında yad edilen Msülüm Gürses hakkında, bir kızının olduğu ve tüm mirasın tek sahibesi olacağı öne sürüldü. Magazin gündemine bomba gibi düşen iddia kafaları karıştırmıştı. İddialara yönelik aile avukatından beklenen açıklama yapıldı. 

"İDDİALAR ASILSIZ VE HİÇBİR DAYANAĞI YOKTUR"

Müslüm Gürses ve eşi Muhterem Nur'un ailesinin avukatılığını yapan Onur Şahin, Gürses'in kızı olduğu yönündeki haberlere yönelik açıklamada bulunarak şu sözleri dile getirdi:

 "Müslüm Gürses'in çocukları ve başkaca mirasçıları olduğu yönündeki iddiaların hiçbir dayanağı yoktur, dedikodudur. Gürses'in vefatı üzerine tüm mirası, tek yasal mirasçısı merhum Muhterem Nur'a kalmıştır.

Anılan miras, yayılan söylentilerin aksine, yüklü maddi değeri olan malvarlığı olmayıp, seslendirdiği şarkılar, fotoğraflar, adı ve geride bıraktığı manevi yönü ağır anılarıdır. 

Müslüm Gürses'in avukatından çıkan o iddialara yanıt geldi!

Sözlerine devam eden Avukat Şahin, Değerli sanatçı Muhterem Nur'un vefatı üzerine de bu miras, Nur'un torunları olan iki yasal mirasçısına kalmıştır. Anılan iki mirasçı haricinde, herhangi bir mirasçı, yasal hak sahibi bulunmadığı gibi, bu yönde iddiası olan üçüncü kişi dahi yoktur." ifadelerini kullandı.

Müslüm Gürses'in avukatından çıkan o iddialara yanıt geldi!

"REKLAM ARACI EDEMEYECEKSİNİZ"

Son olarak ise Avukat Şahin, Müslüm Gürses ve Muhterem Nur'un reklam olarak kullanılmaya çalışılmasına izin vermeyeceklerini, bu gibi eylemlere karşı tüm yasal hakları kullanacaklarını da belirtti.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.