Televizyoncu AB olayı nedir? |  Arzu Demirel Birinci kimdir? | Arzu Demirel Birinci kocası kimdir

Televizyoncu AB olayı nedir? | Arzu Demirel Birinci kimdir? | Arzu Demirel Birinci kocası kimdir

Eşinin aldattığından şüphelenen televizyoncu A.B. gerçeği öğrenmek için harekete geçince şok oldu. Peki Televizyoncu AB olayı nedir? | Arzu Demirel Birinci kimdir? | Arzu Demirel Birinci kocası kimdir? İşte detaylar.

Kısa sürede sosyal medyada yayılan olay gündemi sarstı. Eşinin aldattığından şüphelenen ünlü bir televizyoncu-yapımcı A.B. gerçeği öğrenmek için harekete geçti. A.B. gördükleri karşısında şok oldu. Peki Televizyoncu AB olayı nedir? |  Arzu Demirel Birinci kimdir? | Arzu Demirel Birinci kocası kimdir? İşte detaylar.

TELEVİZYONCU AB OLAYI NEDİR?

Televizyoncu AB olayı sosyal medyada paylaşılınca bir anda gündem oldu.

Çok sayıda internet kullanıcısı A.B.'nin kim olduğunu merak ederek konuya ilişkin arama yapmaya başladı. 

Televizyoncu A.B.: Arzu Demirel Birinci'dir.

Televizyoncu AB olayı nedir? | Arzu Demirel Birinci kimdir? | Arzu Demirel Birinci kocası kimdir

İstanbul'da yaşayan ünlü bir yapımcı/televizyoncu olan Arzu Demirel Birinci, evde iç çamaşırları ve kıyafetlerinin sık sık yer değiştirmesi dolayısıyla bir yazılım firmasında mühendis olan kocasının kendisini aldattığından şüphelendi. Arzu Demirel Birinci eve gizli kamera yerleştirdi.

Annesine  "Sen yokken eve bir kadın geliyor" diyen 5 yaşındaki çocuğunun bu sözü üzerine şüpheleri iyice artan Demirci, kamera kaydını izleyince şok oldu.

Peruk takıp, makyaj yapan ve kıyafetlerini giyen kişinin kocası olduğunu gören Arzu Demirel Birinci olay karşısında şoke oldu.

Televizyoncu AB olayı nedir? | Arzu Demirel Birinci kimdir? | Arzu Demirel Birinci kocası kimdir

ARZU DEMİREL BİRİNCİ KİMDİR?

Arzu Demirel Birinci Demirci, Çizgi Film Senaristi, Yazar, Yönetmen, Dramaturgtur.

Arzu Demirel Birinci, çocuklar için kitaplar yazan popüler bir yazar olmakla birlikte Yumurcak TV'nin yerli çizgi film projesi olan Niloya'nın yapımcısıdır.

Arzu Demirel Birinci'nin kitapları:

-Biba'nın Günlüğü "Ejderha Çiçeği"

- Maceracı Yüzgeçler,

- Biba'nın Günlüğü "Tropi'nin Peşinde"

- Maceracı Yüzgeçler,

- Biba'nın Günlüğü "Uy Bisikletimin Tekeri Patladı"

- Maceracı Yüzgeçler, Boyama Kitabı

- Maceracı Yüzgeçler 2, Boyama Kitabı

- Maceracı Yüzgeçler 3 

Arzu Demirel Birinci tarafından yazılan son kitap Boyama Kitabı 5 - Maceracı Yüzgeçler Biba'nın Günlüğü'dür.

Niloya, Biz İkimiz, Alfabe, Öykü Bahçesi, Cik Cik Necmi ile Vik Vik Merve… Bu isimler Arzu Demirel’in bilinen televizyon projelerinden bazılarıdır...

Tarihler 2008'in gösterdiğinde TRT Çocuk’un kurulmasıyla Alfabe, Biz İkimiz gibi işlerle çizgi film ve animasyon dünyasına adım atan Arzu Demirel, dikkat çeken projelere imza attı.

Arzu Demirel, Niloya isimli çizgi filmin yaratıcısı ve senaristi oldu. Sonrasında proje yaratıp yazmayı Maceracı Yüzgeçler ile sürdüren Demirci, Elif ve Arkadaşları, Neşeli Dünyam, Tomba ile Alfabe gibi birçok projeyi yazdı.

Ünlü isim çizgi film senaryo eğitimleri ve workshopları düzenliyor.

ARZU DEMİREL BİRİNCİ EŞİ KİMDİR?

Televizyoncu AB olayı nedir? | Arzu Demirel Birinci kimdir? | Arzu Demirel Birinci kocası kimdir

Arzu Demirel Birinci'nin eşine ilişkin Trend.video.34 kullanıcı adlı Instagram hesabında yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

" Ünlü kadın televizyoncu ve yapımcı Niloya karakterinin yazarı ve yapımcısı Arzu Demirel Birinci dolabındaki iç çamaşırları ve kıyafetlerinin yerlerinin sürekli değiştiğini görünce, bir yazılım firmasında mühendis olan eşi K.B’nin kendisini aldattığını düşündü. Çiftin 2015’de dünyaya gelen çocuğu annesine, ‘Bu eve sen yokken bir kadın geliyor’ dedi. Kuşkulanan A.B, eşyalarının üzerinde ayrıca kuru temizleme etiketleri bulunduğunu da fark edince yatak odasına gizli kamera yerleştirdi.Görüntülerde, eşinin kadın kıyafetleri giydiğini, makyaj yaptığını ve 5 yaşındaki çocuklarıyla bu şekilde oyun oynadığını gördü. Şok yaşayan kadın, eşine hem boşanma davası hem de 'nitelikli cinsel taciz' suçundan dava açtı.Görüntülerde aynı zamanda makyaj yapan ve peruk takarak kadın kılığına giren K.B'nin, 5 yaşındaki çocuklarıyla bu kılıkta oyun oynadığı ortaya çıktı.Dilekçeye göre, boş zamanlarında kadın kılığına giren K.B'nin hal ve hareketlerindeki değişim, 2017 yılında iş nedeniyle Hollanda'nın Amsterdam şehrinde yaşamaya başladıktan sonra gerçekleşti. 5 yaşındaki çocukları babasının kendisine verdiği cinsel yönden çarpık bilgileri, hem annesi hem de psikologla paylaştı.mağdur çocuğa yapılan psikolojik testlerde babasının kadınsı tarafını açıkça bildiği tespit edildi. Arkadaşlarıyla 'Ne komik?' isimli bir oyun oynayan mağdur çocuk bu soruya, 'Babam komik çünkü annemin kıyafetlerini giyiyor' şeklinde cevap verdi."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.