Arı Soktu, Kalp Krizi Geçirdi

Arı Soktu, Kalp Krizi Geçirdi

Adana'da yaşayan Kamil Yazar, bir arının onu sokması sebebiyle fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Henüz 47 yaşında olan Kamil Yazar, arı sokmasından sonra kalp krizi geçirdiği yapılan muayene sonucunda ortaya çıktı.

Adana'da yaşayan Kamil Yazar, bir arının onu sokması sebebiyle fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Henüz 47 yaşında olan Kamil Yazar, arı sokmasından sonra kalp krizi geçirdiği yapılan muayene sonucunda ortaya çıktı. Tedavi altına alınan Kamil Yazar, "Daha öncesinde hiç kalp rahatsızlığının olmadığını, arı sokmasından sonra da kalp krizi geçireceği konusunun hiç aklıma gelmeyeceğini dile getirdi. Adana ilinde yaşayan Kamil Yazar, geçen hafta iş yerinde bulunan çiçekleri suladığı esnada arı tarafından sokuldu. Ardından fenalaşarak baygınlık geçirdikten sonra Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Yazar, kardiyoloji bölümünde kendisine yapılan müdahale sonucunda kalp krizi geçirdiği ortaya çıktı ve daha sonra da tedavi altına alındı.

Arı Sokmasından Sonra Kalp Krizi Geçireceğimi Hiç Düşünemezdim

Hastaneye getirilip ardından burada anjiyo tedavisi uygulanan Kamil Yazar, yapılan operasyonun ardından gözetim altında tutuldu. Eski sağlığına yeniden kavuşan Yazar, kendisinin çalıştığı yerde çiçek suladığını, bu esnada da birkaç arının kendisini soktuğunu söyledi. Bu olayın ardından baygınlık geçirdiğini, gözünü de hastanede açtığını sözlerine ekledi. Daha önceki zamanlarda herhangi bir kalp sorununun olmadığını, arıların kendisini sokması sonucunda ise kalp krizi geçireceğini ve hiç bir zaman böyle bir şeyin aklına gelmeyeceğini aktardı. Arının zehrinin aslında gıda olduğunu söylerler, normal şartlarda arı sokmasında iğnesini çıkarırlar, sadece bu olaydan sonra biraz o bölgede kabartma olur ve yolumuza yine devam ederiz diye konuştu. Tedavisinin ardından yine eski sağlığına kavuşan Kamil Yazar tedbir amaçlı gözetim altında tutuluyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.