Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çarpıcı CHP yorumu: Parçalanmaya başladılar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çarpıcı CHP yorumu: Parçalanmaya başladılar

Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP'de yaşanan tartışmalara ilişkin olarak," Geçmişteki hiçbir aktör bugünkü CHP kadar kötü bir görüntü sergilemedi, işte parçalanmaya başladılar. Acaba CHP kendi hükmi şahsiyeti adına ne yapıyor, hangi projeyi üretiyor?" dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, haftanın ilk gününde kongre mesailerine devam etti. Erdoğan canlı bağlantıyla Bayburt, Giresun, Niğde, Zonguldak 7. Olağan İl Kongrelerine bağlanarak gündemi değerlendirdi. CHP'de yaşanan tartışmalara ilişkin konuşan Erdoğan," Geçmişteki hiçbir aktör bugünkü CHP kadar kötü bir görüntü sergilemedi, işte parçalanmaya başladılar. Acaba CHP kendi hükmi şahsiyeti adına ne yapıyor, hangi projeyi üretiyor, hangi programı savunuyor diye baktığımızda karşımıza sadece koskoca bir boşluk çıkıyor. Yine bugün nerede milletin huzuruna, toplumsal barışına kasteden bir hadise varsa arkasında muhakkak CHP ve şürekası çıkıyor. Kardeşlerim, hiçbir yol aşılamayacak kadar yüksekten geçmez. Bunu bilesiniz. " dedi.

"CHP'NİN TEK İŞİ KURDUĞU KİRLİ İTTİFAKIN BOZULMASINI ENGELLEMEYE ÇALIŞMAKTIR"

Erdoğan sözlerine şöyle devam etti:

CHP’nin tek işi terazisinin kefelerine yerleştirdiği partileri dengede tutarak kurduğu kirli ittifakın bozulmasını engellemeye çalışmaktır. CHP’nin başındaki zatın bu çarpık denkleme karşı özellikle herkesi kapı dışarı ederek sergilediği diktatörlük ise tek parti devri ile yarışır seviyeye geldi. Yıllarca bizi tek adamlıkla suçlayanların dönüp dolaşıp geldikleri yer, partilerini tek adamcağız siyasetine mahkum etmektir." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çarpıcı CHP yorumu: Parçalanmaya başladılar

"ÇARŞAMBA GÜNÜ MİLLETE SESLENİŞ KONUŞMAMI İZLEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUM"

" Tek başarı hikayesi partisinin başına kasetle gelmek olan bir kişinin bugün CHP içindeki taciz, tecavüz, hırsızlık, arsızlık işlerinin üstünü örtmeye çalışmasını da kendi karakterine veriyoruz." diyen Erdoğan, İzmir'in Menemen ilçe belediyesinin AK Parti'ye geçmesini hatırlatarak," Sonunda Menemen’de şimdi AK Parti iktidar oldu. Şimdi buradan sesleniyorum, Çarşamba günü millete sesleniş konuşmamı izlemenizi tavsiye ediyorum. Bu görüntülü millete seslenişte inşallah sizlere birçok güzellikleri orada takdim edeceğim. En büyük üzüntümüz, içlerindeki bu çürümeyi gençlerimizi kullanarak, onların istikbalini tehlikeye atarak gözlerden saklamaya çalışmalarıdır." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çarpıcı CHP yorumu: Parçalanmaya başladılar

" HA CHP, HA HDP, TERÖR ÖRGÜTLERİNİN BESLEMESİ BUNLAR"

CHP'nin tükenmişliğini perdelemek için gençleri kışkırttığını ifade ederek sokak siyasetine sarıldığını ifade eden Erdoğan," Ha CHP, ha HDP, hiçbir farkları yok, terör örgütlerinin beslemesi bunlar. Bu tablo bize gençlerimize daha sıkı sahip çıkmamız, onların zihinleri ile beraber gönüllerini de zenginleştirecek adımları atmamız gerektiğini gösteriyor. Önümüzdeki dönemde önceliklerimizin başına eğitim ve kültür politikalarını koyarak milletimize bu hizmeti de vereceğiz” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.