Ahmet Ağaoğlu: Sezon sonu 8. şampiyonluğun coşkusunu yaşayacağız

Ahmet Ağaoğlu: Sezon sonu 8. şampiyonluğun coşkusunu yaşayacağız

12 Haziran'da yeniden başlayacak TFF 2019-2020 Cemil Usta Futbol sezonuna az bir süre kala, Trabzonspor kulübü başkanı Ahmet Ağaoğlu yaptığı açıklamada "Arzu ettiğimiz lig şampiyonluğuna sezon sonunda mutlaka ulaşacağız"dedi

Coronavirüs ( covid - 19 ) nedeniyle ara verilen TFF Cemil Usta futbol sezonunu 12 Haziran'da kaldığı yerden tekrar başlamasına sayılı günler kala, Trabzonspor kulübü başkanı Ahmet Ağaoğlundan çok çarpıcı ve  iddialı açıklamalar geldi . 

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu," yeniden Normalleşme sürecinin en önemli adımlarından birisi şüphesiz ki TFF Süper Lig’in yeniden başlaması olacak. Hedefimiz tıpkı sezonun başında olduğu gibi zirvedeki yerimizi adım adım, maç maç, dakika dakika sağlamlaştırmak. İnanıyorum ki sonucunda  hepimizin arzu ettiği mutlu sona ulaşacağız" dedi.

ahmet-agaoglu.jpg

"AĞAOĞLU'NDAN KULÜP DERGİSİNE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR"

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, kulüp dergisinin bu aykı sayısında  özel açıklamalarda bulundu.Ağaoğlu, ligin başlamasının normalleşme sürecinde en önemli adım olduğunu belirterek çok arzu edilen ve çok istenen şampiyonluğa ulaşacaklarını söyledi.

Ağaoğlu, “Cumhurbaşkanlığımızın hazırladığı yeni normalleşme planı ve Sağlık Bakanlığımızın öngördüğü önlemler çerçevesinde bu zor günleri adım adım geride bırakacağız. Genel kısıtlamaların kaldırılması, yaşamın yavaş yavaş normalleşmesi. çalışma hayatı, sağlık hizmetleri, eğitim,  ekonomi. ticaret, turizm, kültürel etkinlikler, spor ve ulaştırma gibi alanlara dair düzenlemeleri tedbir ve dikkati elden bırakmadan gerçekleştireceğiz. Bizim açımızdan normalleşme sürecinin en önemli adımlarından birisi şüphesiz ki TFF Süper Lig’in yeniden başlaması olacak. Hedefimiz tıpkı sezonun başında olduğu gibi zirvedeki yerimizi maç maç, dakika dakika sağlamlaştırmak. İnanıyorum ki nihayetinde hepimizin arzu ettiği mutlu sona ulaşacağız" dedi.

ahmet-agaoglu-sampiyonluk.jpg

"TARAFTARIN DESTEĞİ VE COŞKUSUYLA ŞAMPİYONLUĞA ULAŞACAĞIZ"

Taraftarların desteği ile şampiyonluk coşkusunu yaşayacaklarını belirten Ahmet Ağaoğlu, "Bu uzun soluklu mücadelede sizden güç aldık. Yine sizlerin desteği ile önümüzdeki 8 haftalık maratonu tamamlayarak, 8. şampiyonluğun coşkusunu yaşayacağız. Tribünlerde olamamanız, her ne kadar üzücü olsa da, burada önemli olan ortak ruhu, ortak inancı yakalamış olmak. Şampiyonluk serüvenimizin sloganı bu yüzden #BizB1riz olacak. #BizB1riz yalnızca liderliğimize vurgu yapan bir slogan değil elbet. “Biz biriciğiz, biz yeganeyiz, biz özeliz” anlamını da taşıyor. Anadolu'nun ilk şampiyonuyuz. Büyük takımların tektipliğine karşı, geniş bir coğrafyanın, zengin bir folklörün, bir geleneğin mirasını taşıyoruz. BizB1riz tüm bunların yanı sıra aynı zamanda, bizim kökleri sağlam, güçlü bir aile olduğumuzu da anlatıyor. “#Yanyana durursak #BizBize yeteriz” dememiş miydik sezonun başında? ‘Biz’ olduğumuzda, birlik olduğumuzda ve kendi kaynaklarımızdan beslenmeyi, kendimize güvenmeyi öğrendiğimizde neler olduğunu hep birlikte hatırladık. Bundan sonra da kendi gerçekliklerimizi unutmayacağımız bir sistemi oturtmaya, tüm camianın sahiplendiği bir anlayışı yeşertmeye çalışıyoruz. Ben haziran ayını, umut ve sarsılmaz bir inançla kucaklıyorum. Haziranı hem ülkem adına yaşamın sağlık, huzur ve bereketle güzelleşeceği, hem Trabzonsporum adına özlemlerin giderileceği bir başlangıç olarak selamlıyorum" ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.