Vodafone sınırsız WhatsApp paketi hediye edecek

Vodafone sınırsız WhatsApp paketi hediye edecek

Vodafone, giderek yükselen dijitalleşmenin gücünü kullanarak insanların hayatına yeni özellikler ve uygun paketler dahil ederek basit hale getirmeye devam ediyor.

Vodafone, giderek yükselen dijitalleşmenin gücünü kullanarak insanların hayatına yeni özellikler ve uygun paketler dahil ederek basit hale getirmeye devam ediyor. Müşterileri için %99,6 oranında kesintisiz 4.5G deneyimi hizmetini sunan Vodafone, bu yönde güzel bir kampanya yaptı. Vodafone, bütün faturalı bireysel müşterilerinin yararlanmasının mümkün olduğu 1 aylık süreyle, faturasız bireysel müşterilerinin ise 1 hafta süreyle devam edecek sınırsız WhatsApp kullanma hakkını hediye ediyor. Paket kapsamında mevcut olan internet kotasından yemeden WhatsApp uygulaması üzerinden görüntülü konuşma dahil yapılabilecek. Vodafone, yaptığı bu kampanyanın tanıtımı adına gerçek bir hayat hikayesini konu alan bir reklam filmini de hazırlayarak kullanıcılarıyla paylaştı. Ülkemizin dijitalleşmesi noktasında liderlik yönüyle ön plana çıka çıkan Vodafone, müşterileri için en iyi dijital deneyimi yaşama imkanını sunmaya devam ediyor.

Vodafone teknoloji alanında örnek oluyor

Yatırımlarının %99’luk bölümünü teknoloji alanına ayıran Vodafone, Temmuz 2020 tarihindeki veriler göz önüne alınarak yapılan ölçüm değerlerinde 1 Mbps ve üzerinde örneklemler referans alınarak 4.5G’de %99,6 oranında kesintisiz veri indirme hızıyla kendisini kanıtlayan operatör olmayı başardı. Bununla beraber yeni bir kampanyayı da müşterilerinin karşısına çıkaran Vodafone, bütün faturalı bireysel hat sahibi müşterilerine 1 aylık süreyle, faturasız bireysel hat sahibi olan müşterilerine de 1 hafta süreyle geçerli olan sınırsız WhatsApp kullanımı hediye ediyor. Vodafone, bu kampanyanın tanıtımını yapmak amacıyla gerçek bir hayat hikayesini göz önüne alarak bir reklam filmi de yayınladı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.